• Yeni
Muz dondurma makinesi, çocuk için KIVI meyve dondurma yapma makinesi

Muz dondurma makinesi, çocuk için KIVI meyve dondurma yapma makinesi

₺ 198.00
Tutar
Stokta

muz dondurma makinesi, çocuk için KIVI meyve dondurma yapma makinesi parametre ev kullanımı dondurma makinesi, DIY meyve dondurma makinesi dondurma makinesi voltaj : 220 V/50 HZ dondurma makinesi güç : 120 w demİrcİ : ABS, PEL, STAILESS ÇELIK dondurma makinesi demension : 12*21*33 cm nt wight : 2 kg resim ev kullanımı dondurma makinesi, DIY meyve dondurma makinesi yapısı ev kullanımı dondurma makinesi, DIY meyve dondurma makinesi nasıl kullanmak için ev kullanımı dondurma makinesi, DIY meyve dondurma makinesi 1. freeze için buzdolabında meyve koymak için 8 ~ 10 saat. 2. çözülme meyve, daha sonra küçük parçalar halinde doğrayın 3. makinenin içine meyve koymak, sonra güç makinede. 4. break meyve dondurma dışarı kadar bar ile. ben ev kullanımı dondurma makinesi hammadde, DIY meyve dondurma makinesi alışveriş Ipuçları 1. make emin doğru bilgi sağlamak (alıcı adı, adresi ve telefon numarası) bir sipariş yaptığınızda, veya için gecikme olacak zaman teslim, biz sorumlu yok bu. 2. brezilyalılar iseniz, pls bize CPF numaranızı verin, chileans iseniz, pls bir sipariş yaptığınızda RUT numarası bırakın, ya da biz dışarı öğeyi gemi olamaz, çünkü bu olmadan bizim parsel ekspres şirketi kabul etmeyecektir şeyler. 3.tüm ödeme i etmeyin , ithalat vergileri alıcılar tarafından ödenir olduğunu. eğer declare değerini azaltmak istiyorsanız, ilk başta bize pls bilgilendirmek, biz elimizden geleni yapacağız size yardımcı olmak için, ancak bazı ülke, Özellikle Güney Amerika ülkeleri, Onların gümrük kontrol çok sıkı, biz yardımcı olamaz. Nakliye hakkında 1. başarıyla ödeme yaparken, her Madde 7 içinde sevk edilecektir hafta içi (biz yapmak değilöğe üzerindeve, uluslararası ekspres şirket de Cumartesi ve Pazar Günü çalışmaz), özelleştirilmiş ürün daha zamana ihtiyacım var. 2. ücretsiz kargo öğe satın alırsanız, biz hakkına sahip sizin için en uygun ekspres şirketi seçin, böyle UPS, DHL, Fed Ex, EMS ve benzeri.4-10weekdays alacak normal koşullar altında en ülke geldi. ülkeniz aittir uzak alan, süresi daha uzun olacaktır. ve belki ekstra ulaşım ücretleri ödeyecek eğer biz bilgilendirmek eğer. 3. bizim öğe çoğu hava yoluyla sevk edilir, eğer sipariş büyük makine ve ihtiyaç deniz tarafından gemi, pls bize söyleyin, biz deniz yoluyla nakliye of size bir teklif verecek. garanti 1. Biz öğeyi garanti biz satıldı 100% kaliteli ve durumu olduğunu. her madde göndermeden önce dikkatlice test edilecektir. ama bazen nakliye sırasında ilgilenmedikleri nedeniyle, bazı parçaları kaybetmek olabilir, makine düzgün çalışmaz. bu durumda, biz bunu onarmak için nasıl size anlatmak için sabırlı olacak, hatalı ve herhangi bir parça almak, biz 90 gün ücretsiz değiştirme için parçaları sunacak. 2. Biz izin dışarı satılan her geri 7 gün içinde ürün iade. hem nakliye ücretleri için sorumlu alıcılar için gerekli olacak ve dönen ücretleri. bizim öğeleri satın almadan önce yani, 100% bu öğe onaylamak lütfen istediğiniz ne olduğunu. geri dönen kayıp hem bizim olduğunu, ikimiz alışkanlık gibi onu görmek için. geribildirim 1. Biz her müşteri beslemek. yani görüşleriniz bizim için son derece önemlidir. 2. bizim öğe ile tatmin eğer, sadece bir dakika harcamak lütfen 5 yıldız ile olumlu bir geribildirim bırakın. biz senin iyiliğini takdir edilecektir. 3. rastlamak eğer kullandığınız herhangi bir sorun bizim öğe, lütfen herhangi bir nötr veya negatif geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata.

Daha fazla veri

kapasite:
< 500ml
Tipi:
Self - Soğutma
Kapasite ( Quart ):
family use ice cream maker
Marka Adı:
Jinkeli
belgeleme:
CE,CB
Model Numarası:
family use ice cream maker
Güç ( W ):
120W
name:
ice cream maker
other name :
fruit ice cream maker DIY
ice cream maker voltage:
220V/50HZ
ice cream maker POWER:
120W
ice cream maker materal :
ABS,PEL,STAILESS STEEL
ice cream maker demension:
12*21*33cm
ice cream machine weight:
2kg
usage:
make all kinds of fruit ice cream
feature:
heathy and eco-friendly
suitable for:
home use,kitchen use

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri